контакт‑центр 0800 750 570
 
 
   
Восстановление пароля    
Регистрация    
Українською    На русском Skip Navigation LinksТовары и услуги > Подписное агентство > Условия и правила подписки
Skip Navigation Links
Главная
О компании
Контакты
Новости компании
Товары и услуги
Подписное агентствоExpand Подписное агентство
Директ-маркетинг
Клуб бухгалтеровExpand Клуб бухгалтеров
Экспресс-доставка
Вакансии
Регистрация
Корзина пуста

Реєстрація

      Ціни
Передплатні ціни на видання, зазначені в Каталозі, можуть змінюватися з незалежних від Передплатної агенції причин. Тому дійсними цінами на видання є ті ціни, які вказані в рахунку на оплату підписки.
      Виклик консультанта. Оформлення передплати
Для оформлення передплати Вам необхідно запросити консультанта Передплатної агенції, який надасть повну інформацію по всіх напрямках, які цікавлять Вас, допоможе у виборі видань і оформленні замовлення; або звернутися безпосередньо в Передплатну агенцію.
Рахунок на оплату періодичних видань виставляється максимум протягом двох днів з моменту отримання відділом підписки замовлення від клієнта. При отриманні рахунку перевірте правильність внесення адреси доставки видань, відповідність вашим бажанням найменування видань і підписних періодів, так як оплачений рахунок є згодою передплатника із зазначеними в рахунку даними і умовами передплати.
Оплата ПРАВИЛЬНО оформленого рахунку, зазначає, що Ви стали ПЕРЕДПЛАТНИКОМ передплатної агенції.
Оплату рахунку необхідно провести у вигляді сто відсоткової передоплати суми, зазначеної в рахунку, протягом трьох банківських днів від дати виписки рахунку. Оплачуючи рахунок, Ви, тим самим, погоджуєтеся із зазначеними в рахунку даними і умовами передплати (адреса, найменування одержувача, вид доставки, найменування видання і його мову і т.д.)
Інформацію про реквізити Ви можете отримати за телефонами служби передплати. При оплаті рахунку пізніше зазначеного терміну без узгодження з нашим відділом підписки, Передплатна агенція залишає за собою право виставити новий рахунок (за умови зміни цін підписки) або перенести або скоротити передплатний період, зазначений в рахунку, з поверненням невикористаних сум передплатнику. Використовувати вже оплачений рахунок для продовження передплатного періоду категорично заборонено.
      Строки оформлення передплати
В каталозі є колонка "Замовлення", в якій у вигляді умовних позначень [0], [1], [2], [3] і [4], праворуч від країни-виробника, позначена категорія замовлення на видання, тобто максимальний термін, до якого можна оформити і сплатити передплату на вибране видання (див. Передплатний календар передплатника).
      Підписний календар передплатника
0сплатити рахунок на передплату за 65 днів до початку обраного передплатного періоду
1сплатити рахунок на передплату за 45 днів до початку обраного передплатного періоду
2сплатити рахунок на передплату до 4 числа місяця, що передує обраному передплатному періоду
3сплатити рахунок на передплату до 9 числа місяця, що передує обраному передплатному періоду
4сплатити рахунок на передплату до 15 числа місяця, що передує обраному передплатному періоду
      Період передплати
Мінімальний період підписки - один місяць. Максимальний період підписки - 12 міс. Для тих видань, періодичність виходу яких рідше одного разу на місяць, в Каталозі в графі вартість першою вказана ціна на можливий мінімальний період підписки, наприклад, два місяці.
Підписним місяцем слід вважати місяць виходу видання, заявлений видавцем.
      Отримання передплатних видань
Доставка Вашої підписки здійснюється кур'єрською службою нашої фірми.
Доставка кур'єром В ОФИС
Періодичні видання доставляються кур'єром в стандартній фірмовій упаковці в робочі дні, з 9.00 до 18.00, на робочі місця передплатників за адресою, вказаною в оплаченому рахунку на підписку. Факт отримання видань передплатником завіряється підписом відповідальної особи організації-передплатника в маршрутної відомості кур'єра Кур'єрської служби "Меркурій".
ПРИ ДОСТАВЦІ ПЕРЕДПЛАТНИКАМ ЗАКОРДОННИХ ВИДАНЬ МОЖЛИВІ незначні затримки З НЕЗАЛЕЖНИХ ВІД передплатної агенції ПРИЧИН. ВСЕ ПРЕТЕНЗІЇ, СКАРГИ І ПРОПОЗИЦІЇ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ З ПРИВОДУ ДОСТАВКИ ВИДАНЬ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ У найкоротші терміни.
ОТРИМАННЯ ВИДАНЬ В ПУНКТАХ ВИДАЧІ друкованої ПРОДУКЦІЇ (Самовивіз)
З метою економії коштів, ви можете вибрати варіант отримання видань за передплатою в спеціальних пунктах видачі друкованої продукції, список яких наводиться нижче. Адреси пунктів видачі друкованої продукції (пункти самовивозу):
м Дніпро, вул. Я. Мудрого, 33 (колишня. Ул. Ленінградська)
Всю необхідну інформацію з цього питання можна отримати за телефонами служби передплати.
      Укладання договору
З кожним передплатником за його бажанням укладається Договір, що дає гарантії якісного обслуговування. Після закінчення дії Договору передплатник на свою вимогу може отримати акт виконаних робіт.
Укласти договір на підписку можна в Передплатнії агенції «Меркурій», зателефонувавши на гарячу лінію підписки 0800 750 570 (багатоканальний)
      Податкова накладна
Податкова накладна буде вам доставлена на вашу вимогу протягом десяти днів з моменту отримання грошових коштів Передплатною агенцією.
      Переадресація передплати
Зміна адреси доставки здійснюється за заявою організації-передплатника, яке необхідно надати в Передплатну агенцію не пізніше, ніж за три дні до фактичної зміни адреси доставки. Заява повинна бути завірена підписом керівника та печаткою організації.
У заяві необхідно вказати: номер договору і рахунку (рахунків) на підписку видань, стару адресу, нову адресу, а також новий контактний телефон (при необхідності - нова контактна особа).
У разі зміни назви підприємства, якому доставляються видання за передплатою, необхідно надати лист, що містить старе і нове назва організації, скріплений підписами відповідальних осіб та завірений двома печатками.
      Відмова від передплати
Відмова від передплати можлива з наступного підписного місяця, здійснюється на підставі письмової заяви передплатника, надісланої в Передплатну агенцію відповідно до терміну замовлення видання та мінімальним періодом передплати видання. Грошові кошти за зняті з підписки видання будуть повернуті на поточний рахунок передплатника протягом наступного підписного місяця.
      Відповідальність
Всю матеріальну і моральну відповідальність за несвоєчасний вихід з друку, вихід спарених номерів, невихід номерів, зміна періодичності виходу, обсягу кожного номера несуть редакції цих видань.
Безпосередньо ці видавці зобов'язані розглядати скарги передплатників з цих питань відповідати на них і працювати з урахуванням захисту прав передплатників. У разі ліквідації редакції або невиходу видань, повернення коштів передплатникам за вироблену підписку проводиться за погодженням сторін.
Передплатна агенція несе відповідальність за своєчасність оформлення передплати в видавництвах, і оперативність доставки тих видань, які виходять без порушення графіка виходу і своєчасно надходять на склад Передплатної агенції.
X


Узнать подробную информацию о семинаре